نتایج جستجو برای عبارت :

فایل مصاحبه با معلم برای مهارت آموزان ماده 28

فایل کامل شده مصاحبه با معلم موفق یکی از فعالیت هایی است که مهارت آموزان ماده 28 باید ان را انجام دهند. در اینجا 6 نمونه از این مصاحبه را به صورت فایل ورد و قابل ویرایش در اختیارتان گذاشته ایم برای دانلود. این مصاحبه ها به صورت فایل ورد
و در تعداد صفحات فایل اول 2 صفحه فایل دوم 3 صفحه فایل سوم 2 صفحه فایل
چهارم 2 صفجه فایل 5 در دو صفحه فایل ششم در 3 صفحه می باشد که هر کدام از
فایل ها موضوع متفاوتی دارد ولی همه آنها مصاحبه با معلمان هستند.
شرحی در مور
فایل کامل شده مصاحبه با معلم موفق یکی از فعالیت هایی است که مهارت آموزان ماده 28 باید ان را انجام دهند. در اینجا 6 نمونه از این مصاحبه را به صورت فایل ورد و قابل ویرایش در اختیارتان گذاشته ایم برای دانلود. این مصاحبه ها به صورت فایل ورد
شرحی در مور
شرحی در مور
شرحی در مور
شرحی در مور
مصاحبه با معلمان موفق و پیش کسوت فایل جدید
مجموعه فایل های مورد نیاز مهارت آموزان ماده 28     مجموعه فایل های مورد نیاز مهارت آموزان ماده 28     مهارت آموزان ماده 28  به افرادی که در آزمون سراسری برای آموزش و پرورش قبول شده اند و باید مدت 1 سال به صورت آزمایشی کار کنند بعد به صورت رسمی تبدیل به کارمند آموزش و پرورش شوند. این مهارت آموزان برای اینکه بتوانند تاییدیه بگیریند نیاز دارند در یک ساله کاری خورد چند تحقیق و فعالیت انجام دهند که شامل : 1-
معلم شاد میتواند باعث شاد شدن دانش آموزان شود 
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم می کند، چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزان پرورش و رشد یابد، باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال اگر روح معلم افسرده و ناتوان باشد شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان بوجود خواهد آمد. معلم با انواع روش های تدریس آشنا باشد. اطلاعاتش به روز باشد، معلم باید بداند که دانش آموزان دارای تفاوت های فردی هستند و نیز باید با روش های تشویق وتنبیه آگ
معلم جلوه ای از کبریا ئی است # معلم کردگاری ماورائی است
معلم کودکان را پخته سازد # معلم عاشق هر ابتدایی است
معلم واقعیت را بگوید # معلم فارق از هر ادعایی است
معلم هر خطایی را ببیند # معلم عامل هر راهنمایی است
معلم جهل را بی چاره سازد # معلم رهبر دانش گرائی است
معلم تیرگی از شب بگیرد # معلم هر شبی را روشنایی است
معلم را من گرجی فدایش# معلم گر چه خود هم یک فدایی است
پوشش های ظاهری معلم ها ، مدیر و کارکنان ،دانش آموزان
استفاده از روپوش های شاد برای دانش آموزان و همچنین  پوشش مرتب و استفاده از رنگهای شاد و روشن برای کارکنان مدرسه
بهداشت:تمیز بودن محیط مدرسه، کلاسها، بهداشت فردی، اجتماعی ، دانش آموزان
الف)معلم شاد و با روحیه:معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم میکند ،چانچه قرار باشد که روح دانش اموزان پرورش و رشد یابد باید این روند از روح معلم آغاز گردد.
حال اگر روح معلم افسرده و ناتوان باشد شانس ناچیزی
دانش آموزان پایه های تحصیلی دبیرستان که مایل و علاقه مند به ثبت نام می باشند لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط ثبت نام ، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در سامانه ثبت نام مدارس بعثت اقدام نمایند. همچنین دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که در صورت موافقت با ثبت نام از طرف مدارس مورد نظر ، داوطلبان عزیز حتما باید در آزمون و مصاحبه مدرسه ثبت نام شده شرکت نمایند.
مصاحبه به صورت حضوری برای تمامی داوطلبان امکان پذیر است و هر یک از دانش آموزان برای اطلاع
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم و برقرار می سازد . چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزپرورش و رشد یابد باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد ،شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان وجود خواهد داشت
ادامه مطلب
اگر قرار باشد روح دانش‌آموز پرورش و رشد یابد، باید این روند از روح معلم آغاز شود. چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد، شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش‌آموزان وجود خواهد داشت.

معلمانی که نمی‌توانند حضور توانمند خود را هر روز در کلاس درس نمایش دهند، از لحاظ انتقال فکر با دانش‌آموزان هماهنگ نیستند و برای پاسخگویی به نیازهای دانش‌آموزان آمادگی ندارند. معلم باید با توجه به هرگونه نقص در درک و دریافت دانش‌آموز، تلاش کند تا توا
در مراسم عروسی، پیرمردی در گوشه سالن تنها نشسته بود که داماد جلو آمد و‌ گفت: سلام استاد، آیا منو می‌شناسید؟
معلم بازنشسته جواب داد: خیر عزیزم فقط می‌دانم مهمان دعوتی از طرف داماد هستم.
داماد ضمن معرفی خود گفت: چطور آخه. مگه می‌شه منو فراموش کرده باشید؟!یادتان هست سال‌ها قبل ساعت گران قیمت یکی از بچه‌ها گم شد و شما فرمودید که باید جیب همه دانش‌آموزان را بگردید و گفتید همه باید رو به دیوار بایستیم و من که ساعت را دزدیده بودم، از ترس و خجالت
معلمیکه شاد نباشد، نمی‌تواند دانش‌آموزان شاد تربیت کند. بر این اساس، ضرورت دارد شادی در نهاد معلم وجود داشته باشد تا بتواند آن را به دانش‌آموزان منتقل کند. معلم شاد برای شاد زیستن خود و دانش‌آموزانش برنامه دارد:

ادامه مطلب
حقوق و دستمزد در مصاحبه استخدامی
یکی از مواردیکه در مصاحبه های استخدامی مورد بحث قرار می گیرد حقوق و دستمزد است. غالبا مصاحبه های کاری در دو مرحله انجلم می شود، مصاحبه اول معمولا مربوط به مصاحبه کاری توسط بخش مربوطه است و مصاحبه دوم مربوط به بخش حقوق و دستمزد است. 
ولی در برخی از موارد نیز این دو مصاحبه با یکدیگر برگزار می گردد. بنابراین برای این سوالات نیز می بایست آماده شوید.
در خصوص مسائل حقوق و دستمزد در مصاحبه ها باید به موارد زیر توجه دا
خلاصه و نقد کتاب مهارت های معلمی نوشته محسن قرائتی برای مهارت آموزان
خلاصه و نقد کتاب مهارت های معلمی نوشته محسن قرائتی برای مهارت آموزان ماده 28 خلاصه کتاب مهارت های معلمی قرائتی نقد کتاب مهارت های معلمی قرائتی کتاب مهارت های معلمی قرائتی خرید خلاصه کتاب مهارت های معلمی نوشته محسن قرائتی کتاب laquo;مهارت معلمی raquo; نوشته محسن قرائتی ...
دریافت فایل
چک لیست مصاحبه در یک فایل ورد آورده شده است. بعضی از گویه های آن به صورت زیر است:
چرا مصاحبه برای گردآوری داده‌ها انتخاب شده است؟
ساختار مصاحبه برای رسیدن به اهداف چیست(نیمه ساختارمند، ...)؟
چه کسی مصاحبه خواهد کرد؟

ادامه مطلب
ده سال پیش، حدود چنین روزایی، توی مصاحبه ی تربیت معلم، توی چشم خانمه زل زدم گفتم: " راستش فکر می کنم من برای معلم شدن آفریده نشدم". وقتی از در اتاق مصاحبه اومدم بیرون یه بار دیگه که چشمم به جمعیت مضطربی افتاد که برای معلم شدن رقابت میکردن، معنی چشمای از حدقه بیرون زده ی مصاحبه کننده رو فهمیدم. اما من احتمالا برای معلمی آفریده نشدم. این حقیقتی بود که توی بیست سالگی بهش رسیده بودم.
فردا دارم میرم پیشنهاد تدریس توی مدرسه رو قبول کنم. امروز به خودم
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم و برقرار می سازد . چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزپرورش و رشد یابد باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد ،شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان وجود خواهد داشت .معلمانی که حضور توانمند خود را هر روز در کلاس درس نمی توانند ارائه نمایند ،آنان از لحاظ انتقال فکر با دانش آموزان هماهنگ نیستند و جهت پا سخگویی به نیازهای دانش آموزان آمادگی ندارند.هر معلم بای
طرح ایران مهارت چیست؟!
ایران مهارت یک طرح ملی است که به تصویب و تفاهم مشترک بین سازمان فنی و حرفه ای و وزات آموزش و پرورش رسیده است. هدف اولیه از اجرای این طرح، برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارت آموزی برای دانش آموزان متوسطه اول در دبیرستان ها و به کمک آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای می باشد.
 باید متذکر شده که هدف کلی از اجرای ایران مهارت، ایجاد روحیه کارآفرینی در بین دانش آموزان و شکوفایی استعدادها می باشد.
می توانید شیوه نامه ایران مهارت را
الف) شاداب سازی ظاهری مدرسه
۱- فضاسازی و زیباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زیبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زیبا، تابلوی زیبا در سر در مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.
2- زیباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زیبا، زیباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و...
3- زیباسازی و تمیز بودن نماز
در یکی از مدارس ، معلمی دچار مشکل شد و موقتا برای یک ماه معلمی جایگزین مسئولیت کلاس را به عهده گرفت. در یکی از کلاس ها این معلم  سوالی از دانش آموزی کرد که نتوانست جواب بدهد ، این مساله موجب تمسخر و خنده دانش آموزان شد. معلم متوجه شد که دانش آموز اعتماد به نفس پایینی دارد و مدام مورد تمسخر دوستانش قرار می گیرد. زنگ آخر ، هنگامی که دانش آموزان از کلاس خارج شدنداورا فرا خواند و برگه ای به او داد که رویش بیت شعری نوشته شده بود. ازو خواست بیت شعر را ح
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
در خصوص مصاحبه کاری و نیازمندیهای لازم برای آماده سازی برای آن، مطالب زیادی نوشته است. به نظرم قبل از حضور در یک مصاحبه کاری و استخدامی حتما باید آماده شد. 
مراحل مختلف شامل آمادگی قبل از حضور
آمادگی در حین مصاحبه 
آمادگی پس از انجام مصاحبه

مقاله مصاحبه کاری اطلاعات جامع و کاملی در این خصوص ارائه می دهد

❤️از معلم هندسه پرسیدند عشق چیست؟گفت: نقطه‌ ای که حول محور قلب میگردداز معلم تاریخ پرسیدند عشق چیست؟گفت: سقوط سلسله‌ی قلباز معلم ادبیات پرسیدند عشق چیست؟گفت: پاک‌ترین احساساز معلم علوم پرسیدند عشق چیست؟گفت: عشق تنها عنصری است که بدون اکسیژن می‌سوزداز معلم ریاضی پرسیدند عشق چیست؟گفت: عشق تنها عددی است که هرگز تنها نیست❤️از معلم شیمی پرسیدند عشق چیست؟گفت : عشق تنها اسیدی است که درون قلب اثر میگذارداز معلم فیزیک پرسیدند عشق چیست؟گفت:
روش نگارش و تنظیم طرح درس سالانه
طرح
درس، عبارت است از تقسیم محتوای یک ماده ی درسی در یک دوره معین به مراحل و
گامهای مناسب و مشخص براساس هدف و نتایج آموزش. برای تهیه و تنظیم طرح درس
معلم باید در ابتدای هر سال تحصیلی براساس اصول معین بین هدفهای آموزشی و
برنامه هفتگی، ترتیبی اتخاذ کند که مجموعه فعالیت های آموزشی به موقع، بدون
وقفه در طول یک ترم یا سال تحصیلی اجرا شود. برای تحقق چنین مقاصدی طراحی و
تنظیم یک جدول زمانی می تواند بسیار مفید و مؤث
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم دانش آموزان ویژه برنامه هایی  با همکاری بسیج دانش آموزی اجرا کردند اردوی چند ساعته برای دبیران برنامه ریزی شد از دبیران بازنشسته تقدیر به عمل آمد و زنگ سپاس معلم در روز چهاردهم اردیبهشت به صدا در آمد
معلم معنیِ اعجازِ با عشق اشت
دلیل و جرئتِ پروازِ با عشق است
به راز علم هر کس واقف آمد، گفت
معلم صاحب این رازِ با عشق است
اگر در راه دانش انتهایی نیست، بی شک
سر آغاز مسیر آغازِ با عشق است
به ساز علم می رقصند آنان که یقین کردند
قلم در دست او، یک ساز با عشق است
برای باغ گل، یک باغبان کافیست
معلم چون که انسان سازِ با عشق است
اگر در آسمان علم پر پر می زنی، یعنی
معلم باعثِ پروازِ با عشق است
#حمید_رفایی 
#روز_معلم_مبارک
@hamidrefaeipoem
مرا می شناسی؟ 
مراسم عروسی بود پیرمردی در گوشه سالن تنها نشسته بود که داماد پیشش آمد و‌ گفت: سلام استاد آیا منو می‌شناسید. معلم بازنشسته جواب داد:خیر عزیزم فقط می‌دانم مهمان دعوتی از طرف داماد هستم.و داماد ضمن معرفی خود گفت: چطور آخه مگه میشه منو فراموش کرده باشید یادتان هست سال‌ها قبل ساعت گران قیمت یکی از بچه‌ها گم شد و شما فرمودید که باید جیب همه دانش‌آموزان را بگردید و گفتید همه باید رو به دیوار بایستیم و من که ساعت را دزدیده بودم ا
در این مطلب ما با تعدای از قرآن آموزان خانه قرآنی شهید دهقانی در باره مسائل آموزش،تربیتی و تفریحی این مکان سوال کرده و در قالب مستندی کوتاه  برای شما دوستان عزیز ارائه کردیم.
لینک دانلود مستقیم                                                  

لوح تقدیر برای روز معلم از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
متن تقدیر نامه روز معلم
متن لوح بها روز معلم قابل به منظور بها از معلمان درسی و هم اساتید آکادمیک فعال و لوح بها روز معلم دلیل بها از معلمین و اساتید.
ادامه مطلب
روزی یک معلم در کلاس ریاضی شروع به نوشتن بر روی تخته‌سیاه کرد:
9 × 1 = 79 × 2 = 189 × 3 = 279 × 4 = 369 × 5 = 459 × 6 = 54
وقتی کارش تمام شد به دانش‌آموزان نگاه کرد، آن‌ها دیگر نتوانستند جلوی خود را بگیرند و شروع به خنده کردند.
وقتی او پرسید چرا می‌خندید،یکی از دانش‌آموزان اشاره کرد که معادله اولی اشتباه است.
معلم پاسخ داد: "من معادله اول را عمدا اشتباه نوشتم، تا درسی بسیار مهم به شما دهم... دنیا با شما همین‌گونه رفتار خواهد کرد."
همان‌طور که می‌بینید من 5 معادل

اگر با یادگیرندگان به عنوان موجوداتی شبیه به ربات که قرار است بازیچه دست آموزگاران خود باشند، برخورد شود بیم آن می رود که تمام عواطف و علایق و نگرش آنان نسبت به آموزش، مدرسه و یا هر نوع محیط آموزشی منفی شود. دانش‌آموزان معلم خویش را تکیه‌گاه می‌دانند و علم، آگاهی و رفتار شایسته وی آنان را در یادگیری تقویت می‌سازد بنابراین معلم باید در آموزش دانش‌آموزان نکاتی را رعایت کند.

ادامه مطلب
در این مطلب ما با تعدای از قرآن آموزان خانه قرآنی شهید دهقانی در باره مسائل آموزش،تربیتی و تفریحی این مکان سوال کرده و در قالب مستندی کوتاه  برای شما دوستان عزیز ارائه کردیم.
لینک دانلود مستقیم                                                  
گرامیداشت هفته معلم در تاریخ١٢ اردیبهشت ٩٩ به علت شیوع ویروس کرونا در استان مجازی برگزار گردید.
در فضای مجازی شاد دانش آموزان دبستان صفرپور از معلمان خود تشکر و قدر دانی کردند و برای ایشان با کلیپ های متنوع یاد و خاطره اَی زیبا ساختند.
دریافت

نقشه راه معلمان تهیه نقشه راه معلم
ترسیم نقشه راه معلمی جدید دانلود تهیه نقشه راه معلم فایل جدید نقشه راه معلمان 97 دانلود نقشه راه برای معلمان به صورت ورد دانلود نقشه راه برای معلمان به صورت ورد دانلود نقشه راه برای مهارت آموزان ماده 28 و معلمان به صورت ورد و ...
دریافت فایل
در ژاپن توجه به احساس تعلق به مکانی به نام مدرسه زیاد است. یک معلم ژاپنی می‌گوید: دانش‌آموزان برای یادگیری به مدرسه نمی‌آیند. آنها برای دیدار با دوستانشان به مدرسه می‌آیند، بنابراین من بیشترین تلاش خود را برای کمک به دانش‌آموزان در پیدا کردن دوست صرف می‌کنم. وقتی دانش‌آموزی در یادگیری کند است تلاش می‌کنم که او با گروه‌های مختلفی از دانش‌آموزان ارتباط دوستانه برقرار کند و از آن لذت ببرد.
ادامه مطلب
گروه مدرسه خواهرم من عضوم
طفلکی چه زجری می کشه
چه کادر داغونی داره مدرسه شون
مدرسه نمونه ست
خیرسرشون معلمان خوب شهرن مثلا
چرا در شان جایگاه یک معلم  معلم ها رو گزینش نمی کنن!

یادم میاد توی آزمایشگاه مجهز مدرسه ی سمپادی که هفت سال درس خوندم یه روز با دوستم درگیر بودیم و کنجکاوی و شیطنت می کردیم، استاد فیزیک هم نگاهمون می کرد، با حسرت عمیقی گفت، این مدرسه هم نمی تونه استعداداتونو پرورش یده، دلم براتون می سوزه...
انشا درباره ی روز معلم انشا ادبی در مورد معلم انشا در مورد معلم خوب و بد انشا در مورد معلم با مقدمه انشا در مورد شخصیت معلم انشا در مورد شغل معلمی انشا در مورد معلم نگارش انشا درمورد معلم با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
یه معلم دینی داشتیم که ادم خیلی خوبی بود. دوستم مجتبی یه روز که از اقای دینی کتک خورده بود خواست جبران کنه. یه روز مجتبی رفت یه قورباغه گرفت و گذاشت تو کشوی میز معلم. وقتی معلم کشو رو باز کرد قور باغه اب دهانش رو ریخت رو معلم و پرید بیرون. معلم هم خیلی عصبانی نشد و همه ما رو برد دفتر. مدیر گفت همه باید ولی هاشونو بیارن یا بگید کی بوده. هیچ کس چیزی نگفت مدیر به همه ما یه شیلنگ زد. یکی از بچه ها که خیلی ترسیده بود مجتبی را لو داد. و مجتبی سیری کتک خورد.
 الان یعنی زمانی که تا حدودی تموم مراحل پشت سر گذاشته شده باید بگم من اصلا به شغل معلمی علاقه ندارم ، هیچوقت از بچگی تا الان به تنها شغلی که فکر نکردم معلمی بوده ... 
دو روز پیش برای مصاحبه گزینش با هزار جور دردسر تهران بودم ...
تو راه همش به این فکر میکردم چرا وقتی علاقه ندارم دارم ادامه میدم ، وقتی رسیدم تهران برای مصاحبه وقتی اون خانم پرسیدن چرا میخوای معلم شی ؟ سکوت نکردم همون لحظه جواب خودمو گرفت ، من دارم ادامه میدم فقط بخاطر اینکه عاشق ارت
- مدرسه شاد و با روح مدرسه موقعیتی فراهم می کند تا دانش آموزان بتوانند فارغ از دغدغه های بزرگ سالانه، زندگی را بازی و تمرین کنند و کم کم آماده شوند تا در زمین واقعی زندگی به اجرا درآورند. الف) شاداب سازی ظاهری مدرسه محیط ظاهری و فیزیکی شاد بر شادابی و شادمانی افراد تأثیر دارد. این بخش شامل: ۱- فضاسازی و زیباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زیبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زیبا، تابلوی زیبا
نمیدانم فرهنگ کشف شجره نامه دانش آموزان در روز اول مدرسه، ایده و حرکت چه کسی بوده دقیقا؟! اگر پیدایش کنم، چنان درسی به او می‌دهم که بیاید از تمام قربانیان این فرهنگ نادرست عذر بخواهد.  
روز اول مدرسه، دانش‌آموزان تک تک باید بلند شوند و شغل پدر را بگویند. آنهایی که پدرانشان شغل بالایی دارند که فبها. بادی در غبغب می‌اندازند و می‌گویند مثلا: پدرم دکتر است، معلم است، کارمند است، نظامی است،...  
من نگاهم به آن بچه‌ای است که استرس دارد و می‌ترسد
از امروز فعالیت وبلاگ تدریس برتر، با هدف آموزش نکات مربوط به تدریس خصوصی و آموزش شروع می شود.
مقالات این وبلاگ هم برای دانش آموزان، خانواده ها و دانشجویان مفید است، هم برای معلم های خصوصی و معلم های مدارس.
ما را از پیشنهادات و انتقادات خود مطلع کنید.

مقاله تاثیر تشویق و تنبیه بر یادگیری دانش آموزان 
تشویق و تنبیه دو روش تربیتی هستند که برای رعایت مقررات و انضباط بابد در مدارس مد نظر قرار گیرند.تنبیه در مواردی به کار میرود که رفتار دانش آموز ناپسند، ...

تشویق و تنبیه ، کدامیک - مقالات آموزشی و تربیتی
تنبیه در مواردی بکار می رود که رفتار دانش آموز ناپسند،برخلاف مقررات و غیردلخواه است و می خواهیم آن را خاموش و ... تشویق مناسب و بجا در یادگیری تأثیر به سزایی دارد.

تشویق و نقش آن در پی
یکی از مراحلی که افراد جویای کار با آن روبرو می شوند مصاحبه استخدامی است که معمولاً موقعیتی دشوار برای اغلب افراد است . با این وجود می توان ، با آمادگی و آگاهی از سوالات رایج مصاحبه های استخدامی ، این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشت .
به نقل از سایت مشاوره شغلی فیلیا ، معمولاً سوالات مصاحبه شغلی و حضوری به موضوعاتی از قبیل دلیل ترک شغل قبلی ، نقاط قوت و ضعف ، نحوه مواجهه با استرس ، مهارت حل تعارض و میزان هدفمندی اختصاص دارد .

برای کسب اطلاعات
معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم و برقرار می سازد . چنانچه قرار باشد که روح دانش آموزپرورش و رشد یابد باید این روند از روح معلم آغاز گردد. حال چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد ،شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان وجود خواهد داشت .معلمانی که حضور توانمند خود را هر روز در کلاس درس نمی توانند ارائه نمایند ،آنان از لحاظ انتقال فکر با دانش آموزان هماهنگ نیستند و جهت پا سخگویی به نیازهای دانش آموزان آمادگی ندارند.هر معلم بای
در یکی از روستاهای کوهستانی "دیاربکر" ترکیه ، آموزگار دبستانی بنام احمد در درس ریاضی به شاگردانش میگوید که اگر در یک کاسه ۱۰ عدد توت فرنگی باشد، در 5 کاسه چند عدد توت فرنگی داریم؟
دانش آموزان: آقا اجازه، توت فرنگی چیه؟
معلم: شما نمیدانید توت فرنگی چیه؟
دانش آموزان: ما تابحال توت فرنگی ندیده‌ایم.
معلم فکری به نظرش میرسد، مقداری از خاک آن روستا را به یک مؤسسه کشت و صنعت در شهر "بورسا" فرستاده و از آنها سوال میکند که آیا این خاک برای کشت توت فرنگی
⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
تعداد صفحات : 176 صفحه
آنچه معلمان برای تربیت دانش آموزان باید بدانند...
یکی از حقوق شهروندی که مردم حق مطالبه از دولت دارند، آموزش است. آموزش، صرفاً فرآیندی نیمکتی نیست که دولت‌ها، از طریق معلم و تخته سیاه به دانش آموزان ارائه می‌کنند. آموزش فرآیندی مستدام است که دولت‌ها موظفند به طور توقف‌ناپذیر برای همه اقشار، طبقات و گروه‌های سنی و جنسی فراهم آوردند. آمار دانش آموزان و دانشجویان به تنهایی گواه بر عملکرد آموزشی دولت‌ها نیست. بلکه رفتا
حقوق دانش‌آموز بر معلم

اگر با یادگیرندگان به عنوان موجوداتی شبیه به ربات که قرار است بازیچه دست آموزگاران خود باشند، برخورد شود بیم آن می رود که تمام عواطف و علایق و نگرش آنان نسبت به آموزش، مدرسه و یا هر نوع محیط آموزشی منفی شود. دانش‌آموزان معلم خویش را تکیه‌گاه می‌دانند و علم، آگاهی و رفتار شایسته وی آنان را در یادگیری تقویت می‌سازد بنابراین معلم باید در آموزش دانش‌آموزان نکاتی را رعایت کند.

انسان‌گرایانی چون راجرز، بر تأثیر نقش
معلم بودن دنیای خیلی خیلی هیجان انگیزی است که همیشه دوست داشتم تجربه اش کنم. وقتی وارد دنیای گرافیک شدم هیچوقت فکر نمیکردم یک روز اسم خودم را معلم گرافیک بگذارم! ولی امروز دوست دار خودم را یک معلم گرافیک خطاب کنم و با معلم بودنم کلی حال کنم. 
حالا من بیشتر از ۲۰ شاگرد در حوزه های مختلف وب و گرافیک دارم و بابت تک تک شان از خودم افتخار در میکنم!

شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) چیست؟
شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) به‌منظور ساماندهی آموزش مجازی دانش آموزان در وزارت آموزش‌وپرورش طراحی و پیاده‌سازی شده است. زیرساخت اجرای این طرح، استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی است که یک رابط کاربری ساده جهت اتصال به پیام‌رسان و احراز هویت مدیر، معلم و دانش‌آموز، طراحی‌شده است و برگزاری کلاس‌های برخط و غیر برخط مبتنی بر تبادل پیام و محتوا در گروه‌هایی به نام کلاس‌های مدرسه در بستری ایمن و به‌
عنوان درس : تربیت بدنیموضوع تدریس : چابکیدوره تحصیلی : ابتداییموضوع تدریس فاکتور آمادگی جسمانی : چابکی
دانلود طرح درس تربیت بدنی مهارت چابکی
فرمت فایل : ورد و قابل ویرایش
تعداد صفحات فایل : 4 صفحه
مختصری از شرح 
فهرست وسایل و تجهیزات مورد نیاز:توپ والیبال 2 عدد,کاور20 عدد در چهار رنگ, کونز 20 عدد, سوت، طناب یک عدد؛ استفاده از پوسترهای آموزشیهدفهای آموزشی:بهبود و توسعه چابکی دانش آموزان.آگاهی بیشتر دانش آموزان از فاکتورهای دخیل در چابکیهدفهای
معلم ، ارزش معلم ، بزرگداشت شغل معلمی ، خصوصیات یک معلم خوب و …را گرد آوری کرده ایم که تقدیم دانش آموزان عزیزی میکنیم که از سن ۷ سالگی تا سن جوانی و گاهی میان سالی شاهد زحمات و فداکاری هایی معلمانی هستند که معلمی را شغل انبیا میدانند و برای تعلیم و تربیت کودکان ، نوجوانان و جوانان از جان و دل خود مایه میگذارند. امیدوارم این نوشته برای شما مفید باشد.
۱۰ انشا در مورد معلم و معلمی  
انشا در مورد معلم شماره یک
نمیدانم فرهنگ کشف شجره‌نامه‌ی دانش‌آموزان در روز اول مدرسه، ایده و حرکتِ چه کسی بوده دقیقا؟! اگر پیدایش کنم، چنان درسی به او می‌دهم که بیاید از تمام قربانیان این فرهنگ نادرست عذر بخواهد.  
روز اول مدرسه، دانش‌آموزان تک تک باید بلند شوند و شغل پدر را بگویند. آنهایی که پدرانشان شغل بالایی دارند که فبها. بادی در غبغب می‌اندازند و می‌گویند مثلا: پدرم دکتر است، معلم است، کارمند است، نظامی است،...  
من نگاهم به آن بچه‌ای است که استرس دارد و می
در بسیاری از کلاس های درس در دنیا، دانش آموزان در ردیف های مرتب پشت سر یکدیگر می نشینند. گاهی اوقات روی یکی از دسته های صندلی دانش آموز، تخته ای چوبی به عنوان سطحی برای نوشتن و گاهی میزی جلوی دانش آموز وجود دارد گاهی نیز صندلی هایی را می بینیم که با پیچ به کف کلاس محکم شده اند. غالباً جلوی چنین کلاس هایی، سکوهایی(که همه ی دانش آموزان بتوانند معلم را ببینند) وجود دارد که معلم روی آن می ایستد. در مقابل چنین کلاس هایی، کلاس های درس دیگری هستند که د
این روزها معلمین به شدت سرشان گرم تدریس های مجازی است و حتی بیشتر از زمانی که در مدرسه حضور داشتند درگیر تهیه محتوای آموزشی و برگزاری کلاسهای آنلاین دو ساعته برای هر کلاس و رسیدگی به ایرادات و اشکالات درسی دانش آموزان می باشند. در طول هفته هم با پیامهای دانش آموزان وقت و بی وقت هم مدارا میکنند و جوابگو هستند. شاد (شبکه آموزش دانش آموزان) که آمد حال برای پر کردن جیب یک عده یا برای پز دادن وزیر یا هر چیز دیگر قطعا تا این زمان ناموفق بوده است. عدم
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مورخ 30 / 8 /98 سهمیه آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان  می رساند به منظور بررسی و تحویل مدارک،معاینات پزشکی و مصاحبه با در دست داشتن مدارک  (اطلاعیه شماره 1)، طبق جدول زمان بندی در محل های مشخص شده حضور بهم رسانند.
 1-آدرس محل بررسی مدارک و معاینات پزشکی (خواهران و برادران) : زاهدان- بلوار معلم-معلم 16 اردوگاه فاطمه الزهرا(س) .2-آدرس محل برگزاری مصاحبه خواهران: زاهدان- خیابان دانشگا
آمادگی برای مصاحبه کاری برای گرفتن یک شغل جدید بسیار مهم و اساسی است.
با توجه به وضعیت بد استخدامی در ایران بهتر است برای مصاحبه کاری با آمادگی کامل حضور یابیم. خواندن مقاله های مربوطه و دانستن جوابهای این سوالات مهم است و استرس مصاحبه را به شدن کم می کند.

توصیه می کنم مقاله مصاحبه کاری را مطالعه نمایید.
بمناسبت فرا رسیدن مقام شامخ معلم در فضای مجازی مسابقه بهترین کلیپ یا کارت پستال ویا دلنوشته دانش آموزان در مقام معلمانشان برگزار گردید که این عزیزان کلیپ های متنوعی در قالب متن وآهنگ به پیوی بنده ارسال نمودند وبهترین انها در گروه کلاسی قرار میگرفت ومورد تشویق از طرف معاون ومدیر قرار میگرفتن نمونه هایی از این کلیپ ها وپوسترها در وبلگ بارگزاری شدند 
1- تحقیق در مورد صنعت و شرکت
یک مصاحبه کننده ممکن است از شما بپرسد که چگونه موقعیت شرکت آنها را در این صنعت بررسی کرده اید ، برای داشتن یک مصاحبه کاری موفق باید بدانید رقبای شرکت چه کسانی هستند ، مزایای رقابتی آن چیست و چگونه باید به بهترین شکل پیش بروند. به همین دلیل از تلاش برای تحقیق دقیق در مورد انواع صنایع مختلف خودداری کنید. به جای آن ، جستجوی شغل خود را فقط روی چند صنعت خاص متمرکز کنید.
2- “امتیاز برتر” خود و دلایلی که شما آن شغل را می خوا
به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا...احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار میبرند احساس توانمند را به آنها القا می
به منظور تربیت و پرورش انسان های سالم و توانمند و بناگذاری جامعه‌ای پیشرفته و سرآمد، در آموزش‌، برای کودکان ١٥-٩ سال کشور ، محورها و موارد زیر در نظر گرفته می‌شوند:
١- مهارت درست لباس پوشیدن٢- مهارت درست راه رفتن٣- مهارت خوب حرف زدن٤- مهارت حرف خوب زدن٥- مهارت منظم بودن٦- مهارت شعر خواندن٧- مهارت نقاشی کردن٨- مهارت نوشتن٩- مهارت ترانه و دکلمه خواندن١٠- مهارت بهداشت ١١- مهارت کار تیمی١٢- مهارت انتقاد کردن درست١٣- مهارت جرات ورزی و تمرین شجاعت
وز سواد آموزما هم یاد باد
کوبه ما خواندن نوشتن یاد داد
از پدر گر قالب تن یافتیم
از معلم جان روشن یافتیم
ای تو کشتی نجات روح ما 
ای به طوفان جهالت نوح ما
ای معلم چون کنم توصیف تو
چون خدا مشکل توان تعریف تو
یک پدر بخشنده آب و گل است
یک پدر روشنگر جان و دل است
ای معلم ای چراغ رهنما
در ردیف انبیایی مرحبا
آفرینش مکتب است و کردگار
خود مدیر و انبیا آموزگار
می توان در سایه آموختن
گنج عشق جاودان اندوختن
پیرم و موی سرم برف تموز
یاد عهد مکتبم در دل هنوز
صحب
چگونه یک دانش آموز بی نظم را منظم کنیم؟

روش برخورد با دانش اموزان بی انضباطروش های کنترل کلاس
قطعا برای شما هم بارها پیش آمده که در کلاس درس با دانش آموزان بی نظم مواجه شده باشید و شما را خسته کرده باشند استاد سلام مرجع تدریس خصوصی استراتژی هایی برای اداره دانش آموز بی نظم به شما پیشنهاد میدهد همراه ما باشید :
با توجه به مدت زمانی که معلمان با دانش آموزان خود دارند میتوانند تأثیر زیادی بر روی آنها بگذارند.
معلم خوب زمان آموزشی را حداکثر و ح
تداوم تعطیلی مدارس موجب شد سیستم آموزشی کشور ، به آموزش از راه دور روی بیاورد. اولین قدم در این راستا پخش دروس از رسانه ملی بوده است ؛ اما برای سرعت بخشیدن به روند آموزشی دانش آموزان و با توجه به استقبالی که از پخش کلاس دانش آموزان در تلویزیون شد ، مسئولین تصمیم به راه اندازی سامانه ای با عنوان ” شاد “ گرفتند تا دانش آموز و معلم با یکدیگر تعامل بهتری برقرار نمایند.
ادامه مطلب
هر ساله همین موقع ها توی مدارس بخشنامه ی انتخاب معلم نمونه ابلاغ میشود و از مدیران مدارس میخواهند با مشورت معاونین و نماینده ی انجمن اولیا و مربیان و نماینده ی دبیران نام دو معلم را به عنوان دبیر نمونه ی مدرسه اعلام کنند. دو سال پیش همین وقتها بود که زنگ تعطیلی مدرسه به صدا درآمد و با عجله پله ها را پایین می آمدم که سریع خود را به امیرعباسی برسانم که بیست دقیقه جلوی مدرسه اش منتظر من ایستاده است. از بالای اتوبان باکری تا پایین آن را باید به سرع
قابل توجه والدین محترم 
به منظور سنجش کلی دانش آموزان از دروس داده شده، امتحانی تحت عنوان "امتحان جامع"  در روز چهارشنبه مورخ 1398/09/06 برگذار خواهد شد.  
در این آزمون، پنج سوال از هر درس تدریس شده طی دو ماه گذشته شامل قرآن ، ریاضی، فارسی، املا، علوم، هدیه های آسمانی و اجتماعی طرح شده و مجموعا سی وپنج سوال کوتاه و یا چهارگزینه ای در مدت زمان دو ساعت در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.
این آزمون مقدمه ای برای ترغیب دانش آموزان  به درس خواندن
تسهیل گر (معلم) و برنامه فلسفه برای کودکان
در مفهوم سنتی معمولا معلم را با منبع و منشأ اطلاعات مترادف می دانند که کارش انتقال این اطلاعات است، نظم و ترتیب سخت گیرانه ای را در کلاس به اجرا می گذارد و از کودکان می خواهد مطالب را حفظ کنند. اما در سال های اخیر ، تغییر اساسی در نقش معلم پدید آمده است . خصوصیات تسهیل گر نقش به سزایی در میزان موفقیت او در کلاس های درس فلسفه برای کودکان دارد. در بسیاری از سیستم های آموزشی ، آنچه نشان دهنده موفقیت معلمی د
مصوبات کلی انجمن مناسبت ها در طی نیم سال دوم :
1_برگزاری جشن دهه فجر با همکاری دیگر انجمن ها و شوراء دانش آموزی
2_برگزاری مراسم عذاداری به مناسبت دهه فاطمیه با همکاری انجمن مذهبی
3_جشن ولادت امام محمد باقر {ع} در صبحگاه توسط اعضائ انجمن 
4_تشویق دانش اموزان به درختکاری و حفظ محیط زیست توسط اعضاء انجمن مناسبت ها
5_برگزاری جشن باستانی نوروز و چیدن سفره هفت سین در آموزشگاه
6-برگزاری بازارچه کارافرینی دانش آموزان
7_برگزاری جشن سپاس معلم به مناسبت

بخشنامه های دست و پاگیر!!

هر دو قشرمعلم و دانش آموز درگیر فضای آموزشی مدرسه هستند و زمانی مدرسه دلپذیر،شاد و پرنشاط است که معلم و دانش آموز راضی از محیط باشند.محیط شاد نیازمند معلم شاد و دانش آموز شاد می باشد.معلم محترم یک مدرسه علاوه بر ارتباط با دانش آموزان ، درگیر عمل به بخشنامه های مختلفی است که باید آن ها را اجرا نماید.مدیر و معاونان مدرسه نیز همین وضعیت برایشان وجود دارد. گاهی بالارفتن تعداد بخشنامه ها باعث مشقت فرهنگیان عزیز می ش
از استرس مصاحبه انقدر خوابم میاد و نمیبره که حاضرم یکی یه گلوله تو مغزم خالی کنه، راحت شیم بریم بابا!! یاد شب کنکور ارشد افتادم؛ ف...ک ایت.
چطور میشه از آدمایی که قراره داناییتو بسنجن نترسید؟ مخصوصا که آلمانی هم باشن...به برزیلِ میزبانِ جام جهانی رحم نکردن این ملت، من که سوسکم!!
تنها امادگیم برای مصاحبه اینه که موهای کوتاهمو افشون می کنم، تو خونه رژه میرم و در جواب اعتراض خانواده میگم:« من قراره با دانشگاهی که انیشتین توش درس خونده مصاحبه بشم پ
⁦❤️⁩پیامبرصلی الله علیه و آله : أجوَدُکُم مِن بَعدِی رَجُلٌ عَلِمَ عِلما فنَشَرَ عِلمَهُ ؛پیامبر صلی الله علیه و آله :بخشنده ترین شما پس از من ، کسى است که دانشى بیاموزد ، آن گاه دانش خود را بپراکند .
«من معلم هستم»
هرشب از آینه ها می پرسم :
به کدامین شیوه ؟
وسعت یادِ خدا را
بکشانم به کلاس؟
بچه ها را ببرم تا لب دریاچه یِ عشق؟
غرق دریای تفکر بکنم؟
با تبسّم یا اخم؟
«من معلم هستم»
نیمکت ها نفس گرم قدم هایِ مرا می فهمند
بال هایِ قلم و تخته سیاه
رمز
این داستان واقعی است:

روزی معلم کلاس پنجم به دانش آموزانش گفت: "من همه شما را دوست دارم" ولی او در واقع این احساس را نسبت به یکی از دانش آموزان که تیدی نام دارد،نداشت.
لباس های این دانش آموز همواره کثیف بودند، وضعیت درسی او ضعیف بود و گوشه گیر بود.
این قضاوت او بر اساس عملکرد تیدی در طول سال تحصیلی بود.
زیرا که او با بقیه بچه ها بازی نمی کرد و لباسهایش چرکین بودند و به نظافت شخصی خودش توجهی نمی کرد.
تیدی بقدری افسرده و درس نخوان بود که معلمش از ت
ﺩﺭ ﺩﻫﺪﻩ ﻮ ﻣﻌﻠﻢ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﺗﺼﻮﺮ ﺍﺯ ﺰﻪﺑﺮﺍﺸﺎﻥ ﺑﺴﺎﺭ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺳﺖ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﺪ . ﺍﻭﺑﺎﺧﻮﺩ ﻓﺮ ﻣﺮﺩ ﻪ ﺍﻦ ﺑﻪ ﻫﺎ ﻓﻘﺮ ﺣﺘﻤﺎﺗﺼﻮﺮ ﺑﻮﻗﻠﻤﻮﻥ ﻭ ﻣﺰ ﺮ ﺍﺯ ﻏﺬﺍ ﺭﺍ ﻣﺸﻨﺪ . ﻭﻟ ﻭﻗﺘ ﺍﺯ ﺑﻪ ﻫﺎ ﻧﻘﺎﺷ ﺳﺎﺩﻩ ﻭﻮﺩﺎﻧﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﻞ ﺩﺍﺩ , ﻣﻌﻠﻢ ﺷﻮﻪ ﺷﺪ . ﺍﻭ ﺗﺼﻮﺮ ﺩﺳﺖ ﺭﺍ ﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩ . ﻭﻟ ﺍﻦﺩﺳﺖ ﻪ ﺴ ﺑﻮﺩ؟ ﺍﺯ ﺑﻪ ﻫﺎ ﻔﺖ ﻣﻦ ﻓﺮ ﻣﻨﻢ ﺍﻦ ﺩﺳﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ ﻪ ﺑﻤﺎ ﻏﺬﺍﻣﺮﺳﺎﻧﺪ . ﺩﺮ
درشرایط فعلی که شرایط اقتصادی جامعه، موجب شده است اضطراب، استرس و افسردگی در بین قشر معلمان نیز بالا برود که آن ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند، برای رفع یا کاهش اختلالات رفتاری باید با برگزاری کارگاههای آموزش روانشناسی مختلف که چگونه بچه ها را شاد کنند و اضطراب و استرس آن ها را از بین ببرند، حداقل سالی یکبار اقدام کرد و منوط به چهارسال دوره آموزشی تربیت معلم نباشد.اگر معلمان بی نشاط باشند؛دانش آموزان نیز ضربه خواهند خورد.
عارفان علم عاشق میشوند بهترین مردم معلم میشوند .
عشق با دانش متمم میشود هر که عاشق شد معلم میشود
روز معلم  بر معلمان واستادان بزرگوار الخصوص معلمین گرانقدر خودم مبارکباد.

انشالله این بیماری جهانگیر هرچه زودتر روبه نابودی برود و بتوانیم مجدد بزودی در کنار معلمین عزیزمان دورهمی همه ساله را تکرار کنیم.
هوگویک علاوه بر اینکه یه رفیق جذاب و دوست داشتنی یه هم صحبت عالی یه سنگ صبور فوق العاده است یکی از بهترین و جذاب‌ترین معلم‌ها هم هست این فقط نظر من نیست که بگید خب تو دوستش داری که چنین نظری داری.
دانش آموزانش هم عاشقش هستن و سرش دعواست! جدی جدی سرش دعواست‌هااا...
خیلی دوست داشتم روز معلم میتونستم حسابی غافلگیر و خوشحالت کنم آقا معلم مهربون و جذاب ولی خب خودت دوست نداری من چیکاره بیدم؟
روز معلم رو به اساتید و معلم‌های فعلی و استاد و معلم بعد
گرامیداشت هفته معلم در تاریخ١٢ اردیبهشت ٩٩ به علت شیوع ویروس کرونا در استان مجازی برگزار گردید.
در فضای مجازی شاد دانش آموزان دبستان صفرپور از معلمان خود تشکر و قدر دانی کردند و برای ایشان با کلیپ های متنوع یاد و خاطره اَی زیبا ساختند.
دریافت
دریافتحجم: 11.8 مگابایت 

جداول زمان یادگیری یک مهارت شماره گیری کلیدی برای دانش آموزان است زیرا به پیشرفت فراخوان ذهنی کمک می کند و زبان آموزان را قادر می سازد مشکلات ریاضی زندگی واقعی را حل کنند. ما به تازگی چند مجموعه عالی خارق العاده برای پشتیبانی و ترغیب کودکان با این مهارت مهم منتشر کرده ایم. این مجموعه از مجموعه های سفارشی از جدول های زمان 2 تا 12 می گذرد و به زبان آموزان امکان می دهد دانش ضرب خود را تمرین و تلفیق کنند.
دانش آموزان می توانند از طریق هر یک از صفحا
همیشه روز معلم که می‌گذرد انگار برای من سکانسی تهیه می‌شود و  تصویر معلم‌هایم یکی یکی از جلوی چشمانم عبور می‌کند. من حسرت می‌خورم حسرت اینکه نمی‌دانستم یک نوشته در ابتدای کتاب چقدر می‌تواند حال یک معلم را خوب کتد. الان که برخی دانشجویان لطف دارند و در روز معلم کتاب و نوشته‌ا‌ی می‌آورند، می‌توانم درک کنم یک نوشته و پیامک هرچند کوتاه کوتاه چقدر حس خوب می‌تواند داشته باشد.  اگر به گذشته برمی‌گشتم حتما روزهای معلم نوشته‌ای، کتابی چیزی
مدرسه خانه دوم ماست!!!

این جمله است همه ما آن را شنیده ایم بله این درست است مدرسه خانه دوم ماست و می توان در آن هر کاری انجام داد منظور از هر کار این است که می توانیم آینده خود را بسازیم یکی دبیر یکی پزشک و دیگری پلیس پس بهتر به این خانه خود نیز اهمیت بیشتری قایل باشیم یعنب باید محیط آن شاد و پرنشاط باشید.
برای ایجاد یک جامعه خوب موثرترین عامل مدرسه است که می تواند از لحاظ روانی جامعه را بهبود دهد.
 آیا محیط مدرسه محیطی شاد و دلپذیر است؟

محیط
در هر ورزش مهارت هایی وجود دارد که آنرا زیباتر می کند و اگر بتوان آن مهارت ها را به نحو احسن در بازی پیاده کرد قطعا موفق خواهید بود . مهارت های لازم در ورزش تنیس به سه گروه زیر تقسیم می شود که به شرح هر یک می پردازیم: 
مهارت ضربه ای
مهارت های فیزیکی
مهارت های ذهنی

ادامه مطلب

خانواده
مدرسه ی شاد و باروح
شاداب سازی ظاهری مدرسه
فضاسازی وزیبا سازی حیاط مدرسه
زیباسازی ساختمان مدرسه
زیباسازی وتمیز بودن نمازخانه، کارگاه و کتابخانه
پوشش های ظاهری معلمان، مدیران وکارکنان
رعایت بهداشت
معلم شاد و با روحیه
جو مدرسه
شکوفایی خلاقیت درکلاس درس
جذب مشارکت دانش آموزان در اداراه ی مدرسه

توی انتاریو
کونم پاره شد
توی بزرگترین شرکت دنیا توی رشته خودم مصاحبه گرفتم
گلوبال دایرکتورها رفرنسم شدن
تا مرحله اخر رفتم
کاره رو almost گرفتم 
بعد به یه دلیل مزخرف نگرفتنم
اینجا از شش تا جابی که اپلای کردم 4 تا مصاحبه گرفتم
امروز اولین مصاحبه م بود
و کاره رو گرفتم.
:)
من به شدت تشویقتون میکنم بیاین بریتیش کلمبیا.
هر کمکی هم بربیاد انجام میدم.
با سلام و احترام
از خدمت تون درباره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سوال داشتم، از کسانی که خودشان و یا خانواده و یا دوستان و بستگان شان در سال های قبل  در این آزمون شرکت کردند، درخواست کمک دارم.
افرادی که در آزمون کتبی پذیرفته میشوند و دعوت به مصاحبه میگردند، در مرحله مصاحبه آیا فقط سوالات عمومی خواهد بود (مانند سوالات احکام و تاریخ و ...) و یا سوالات تخصصی درباره آن شغل هم پرسیده خواهد شد یا خیر، به عنوان مثال کسی که می خواهد معلم ریاضی شود
تدریس خصوصی یا آموزش گروهی
تدریس خصوصی یا آموزش گروهی
کلاس خصوصی بهتره یا عمومی
شما کدام یک را انتخاب میکنید؟سالیان گذشته دانش آموزان میدانستند هر آنچه که باید آموزش ببینند در مدرسه اتفاق می افتد و برایشان شانس مجددی وجود نداشت تا بتوانند توسط معلم درس را مجدد فرا بگیرند.نت برداری و نوشتن نکات مهم مطالب درسی در سر کلاس درس بسیار مرسوم بود.
تعداد زیاد دانش آموزان درکلاس و نداشتن تمرکز کافی از معایب آموزش در کلاس بود. معلم درحالی که پشت به کل

۱۱آذر
انواع روش های تدریس
۱۱ ویژگی دانش آموزان خوب و موفق (یادگیرندگان استراتیژیک)
 ویژگی دانش آموزان خوب
اگر به رفتار دانش‌آموزان در موقعیت‌‌های یادگیری به دقت نگاه کنیم، خواهیم دید که در فعالیت‌های یادگیری خود متفاوت عمل می‌کنند. گروهی به سختی حداقلِ توفیقِ مورد نیاز برای ادامه تحصیلات را کسب می‌کنند، دسته‌ای دیگر در حد وسط قرار دارند و موفقیت نسبی به دست می آورند، و بالاخره تعدادی هم هستند که موفقیت های چشم گیری کسب می کنند. در ا
آنچه را امروز به عنوان زبان اسپانیایی می شناسیم نتیجه تکامل زبان لاتین محاوره ای است که در شبه جزیره ایبری در امپراطوری روم غربی صحبت می شده است. تاریخچه زبان اسپانیایی در ۱۰۰۰ سال گذشته تا دریایی مدیترانه و بعد از آن به سراسر مستعمرات اسپانیا گسترش یافت. امروزه زبان رسمی بیش از ۲۱ کشور در سراسر دنیا زبان اسپانیولی است.
 آموزشگاه زبان گوتاک با برگزاری دوره های آنلاین در نظر دارد با همراهی آنلاین آموزان ارائه ایی نوین داشته و این زبان زیبا ر
پاورپوینت مصاحبه بالینی و انواع آن فهرست مطالب تعریف مصاحبه مصاحبه کلینیکی انواع مصاحبه کلینیکی مصاحبه پذیرش و قبول بیمار مصاحبه تاریخچه فردی مصاحبه وضعیت روانی مصاحبه پیش و بعد از انجام تست مصاحبه زمان های بحرانی مصاحبه قبل از درمان کاربرد مصاحبه جدول مصاحبه تشخیصی برای کودکان(DISC)   بخشی از متن تعریف مصاحبه   تعاریف متعددی برای مصاحبه توسط متخصصین به عمل آمده ازآن جمله : 1 - تعریف مصاحبه به نظر« بیگنام» و« مور» :مصاحبه گفت وشنودی است جدی
بشر
از هزاران سال پیش همواره تلاش کرده است که با هم نوع خود ارتباط برقرار
کند. به همین دلیل، پدیده ای به نام زبان شکل گرفت. زبان ها در طول سال های
متمادی تغییرات زیادی به خود دیده اند تا به شکل امروزی در بیایند. در حال حاضر، زبان انگلیسی شناخته شده ترین و پرکاربرد ترین زبان زنده دنیا به شمار می رود. البته می توان در کنار آن، به آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و زبان روسی نیز اشاره نمود.
زبان روسی (ру́сский язы́к)،
از خانواده زبان‌های اسلاوی است ک
آزمون استخدامی آموزش و پرورش که سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آن است، یکی از پرمتقاضی ترین آزمون های کشور است. پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش علاوه بر آزمون کتبی منوط بر شرکت و کسب نمره قبولی در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. از آن جا که اکثر داوطلبان تجربه شرکت در مصاحبه مخصوصا مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش را ندارند، در تماس با مرکز تهران مشاورهسوالاتی را در رابطه با زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98، میز
دانلود سه نمونه نقشه راه معلمی
ترسیم نقشه راه معلمی جدید     دانلود تهیه نقشه راه معلم     فایل جدید نقشه راه معلمان 97دانلود نقشه راه برای معلمان به صورت ورد     دانلود نقشه راه برای معلمان به صورت ورد     دانلود نقشه راه برای مهارت آموزان ماده 28 و معلمان به صورت ورد و قابل ویرایش در 16 صفحه کامل و آماده ارسال به سایت سجفا.بخشی از فایل نقشه راه معلم جدید :   1- ترسیم وضع موجود از قبیل شرایط مدرسه از نظر مقطع تحصیلی، موقعیت مکانی و جغرافیایی، وض
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
 مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 99
سایتی در مورد مصاحبه دکتری
اطلاعاتی در مورد مقطع دکتری 99
اطلاعاتی در مورد مقطع آزاد 99
نحوه مصاحبه دکترا دانشگاه آزاد
 مصاحبه دکتری 99
سایتی در مورد مصاحبه 99 دکتری
نمونه سوالات مصاحبه دکتری
در مقطع دکتری مصاحبه چه زمان انجام میشود
سایتی در مورد مصاحبه آزمون دکتری سراسری 99
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تح
اگر به مبحث خواندن در زمینه یادگیری زبان انگلیسی علاقمند بوده باشید احتمالا تا به الان نام کتاب های Read This را شنیده باشید و یا حتی احتمالان آن را نیز مطالعه کرده باشید. مجموعه Read This شامل چهار سطح می باشد که سومین سطح آن کتاب Read This 2 است و می تواند برای آن دسته از زبان آموزانی که سطح زبان آنها حداقل متوسط می باشد مناسب باشد.
کتاب Read This 2 در واقع برای تقویت مهارت Reading یا همان مهارت درک مطلب زبان آموزان مناسب است. در کتاب رید دیس 2 و در هر درس یک متن بر
               بسم الله الرحمن الرحیم
روز اول مدرسه بود معلم وارد کلاس شد و شروع کرد به معرفی خودش بعد از ان سعی کرد تا با صحبت هایش حس رقابتی میان دانش آموزان ایجاد کند 
میان دانش آموزان کسی بود ک سطح هوشی بالایی داشت اما درس خیلی نمیخواند نامش امین بود.هفته ها ک میگذشت او تحت تاثیر حرف های معلم هر روز درسش بهتر میشد ،او شده بود شاگرد اول کلاس، همه به او غبطه می خوردند 
هر کس میرفت پیش او تا بفهمد چگونه درسش خوب شده است او پاسخ میداد:سعی و تلاش م
وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید سالن های ورزشی رو با نیروی ضد شورش آرام کنیم !وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید بودجه زندانها و مراکز ترک اعتیاد را گسترش دهیم!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید خانواده ها مقادیر زیادی هزینه مدارس خاص و کلاس های خصوصی را بپردازند!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید امنیت کوچه و خیابان ها را با پلیس های باتوم به دست تامین کنیم!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید آمار طلاق گوش ازدواج را کر کند!وقتی به معلم بی توجه شدیم،باید سالا
تعلیم و تربیت دانش آموزان نه تنها تحت تاثیر کلام معلم وآموزشهای غیر کلامی و غیر زبانی می باشد بلکه آراستگی تجهیزات آموزشی نیز در انتقال پیام و یاد گیری دانش آموزان نقش به سزایی دارد.در و دیوار مدرسه و کلاسهای درس̦صندلی ها̦ نیمکت ها̦ تابلوها̦ بخاری هاو... کلاسهای تمیز با رنگهای مناسب سرویسهای بهداشتی و فضای فیزیکی مدرسه همه و همه می تواند حامل پیام برای دانش آموزان باشد و بر رشد شخصیت فردی و اجتماعی و نیز تامین بهداشت روانی دانش آموزان تاثیر
وقتی شما برای مصاحبه استخدامی فراخوانده می‌شوید، باید به مصاحبه گر نشان دهید که توانایی‌ها و تجربیات شما با موقعیت شغلی سازمان یا شرکتی که قصد استخدام دارد، هم‌خوانی دارد. اما چیزی که همیشه در مصاحبه استخدامی از نظرها دور می‌ماند و بسیار مهم است اینست که آیا تیپ شخصیتی شما مناسب آن جایگاه شغلی هست یا خیر و اینکه فرهنگ و نحوه تعاملات در آن سازمان مناسب شما می باشد؟

ادامه مطلب
نحوه بازیابی رمز معلم در سناد
از این آدرس وارد شوید
Snd.medu.ir
ورودی مدارس
کد مدرسه را بزنید و کد ملی معلم  را وارد کنید. 
از پایین کادر فراموشی رمز را بزنید وارد صفحه ای میشید کد ملی معلم  را میخواد و بعد شماره همراه معلم که یک کد واسشون مسیج میشه وارد میکنید و خودتون رمزی که برای سناد دوست دارید میدید.
➖➖➖➖➖➖➖➖
روستایی بود دور افتاده که مردم ساده دل و بی سوادی در آن سکونت داشتند. مردی شیاد از ساده لوحی آنان استفاده کرده و بر آنان به نوعی حکومت می کرد. برحسب اتفاق گذر یک معلم به آن روستا افتاد و متوجه دغلکاری های شیاد شد و او را نصیحت کرد که از اغفال مردم دست بردارد و گرنه او را رسوا می کند. اما مرد شیاد نپذیرفت. بعد از اتمام حجت٬ معلم با مردم روستا از فریبکاری های شیاد سخن گفت و نسبت به حقه های او هشدار داد. بعد از کلی مشاجره بین معلم و شیاد قرار بر این شد
یکی از انواع مصاحبه‌های ساختار یافته، مصاحبه مبتنی بر شایستگی یا مصاحبه‌های رفتارمحور است، که قابلیت پیش بینی بالاتر عملکرد آتی متقاضی شغل را نسبت به مصاحبه‌های رایج داراست. مصاحبه های شایستگی محور نظام مند بوده و هر پرسشی شایستگی خاصی را هدف قرار می دهد. از کاندیداها پرسش هایی پرسیده می شود که مربوط به رفتارشان در شرایط خاصی است و ایشان باید با مثالهای واقعی جواب دهند. مصاحبه کنندگان آنگاه با پرسیدن سؤالاتی در مورد توضیحات مشخص شده در
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها